Hypnotizér Jakub Kroulík – Moc a síla hypnózy – Přednáška – Kino Lucerna, Praha

l l

Popis akce

Moderní hypnotizér ve viktoriánském obleku džentlmena Jakub Kroulík tentokráte zavítal do Prahy a rovnou do Lucerny!
Ve středu 31. 10. 2018 od 18.30 se v kinosále Lucerny uskutečnila veřejná přednáška, která se nesla v duchu tajemna, s ukázkami moci hypnózy a sugesce.
Po mnoha vyprodaných interaktivních přednáškách po celé České republice si Jakubovu besedu vyžádala i Praha.
Návštěvníci přednášky, kteří usedli na svá křesla v sále Lucerny, zažili ojedinělý večer a někteří náhodně vybraní i dobrovolně vstoupili na jevišti do hypnózy a prožili tak příjemný nevšední zážitek.

Co znamená to zvláštní slovo hypnóza?
Hypnóza je změněný stav lidského vědomí, který umožňuje naší nevědomé mysli přijímat sugesce a reagovat na ně odpovídajícím způsobem. Tento fenomén je možné pozitivně využít i pro změny v našem životě, jako třeba pro práci se sebevědomím, závislostmi, strachem, úzkostí, poruchami spánku, při nadměrném stresu, nebo pomáhá řešit problémy s hubnutím.

Proč právě Lucerna?
Je to náhoda, nebo osud? Přesně před 90 lety vystoupil v Lucerně legendární jasnovidec a Jakubův vzor Eric Jan Hanussen.

Hypnotizér a mentalista Jakub Kroulík může dorazit i k Vám, aby o tomto tajemném fenoménu přednášel a své umění exkluzivně prakticky prezentoval.

Kino Lucerna – z historie
Bylo slavnostně otevřeno 3. 12. 1909, v letošním roce tedy oslaví neuvěřitelných 112 let své existence, čímž se stane jedním z nejstarších dosud funkčních kinosálů napříč Evropou a světem.

Foto: Antonín Lavrenčík a Yellow Pro

Jakub Kroulík Moc a síla hypnózy - Kino LucernaSouvisející příspěvky

Vložit komentář