Jakub Koutský Max Magic

Jakub Koutský

Kouzelník a iluzionista s bohatými zkušenostmi, který je hostem prestižních akcí a vzhledem ke svému všestrannému repertoáru a příjemnému projevu, vyhledávaným zpestřením každého programu.

Nabídka

1. Dětská show pro děti – pořad, kde se střídá mluvené slovo s čarováním při dětských písničkách
2. Side kick – kouzelník se stává asistentem diváka, který si sám výstřelem najde svou kartu v balíčku
3. Levitace – létající stůl
4. Sako show – pevně spoutaná asistentka si oblékne sako vybraného diváka
5. Přeřezání divačky elektrickou pilou
6. Zmizení/objevení osoby – zmizení/objevení ředitele firmy, oslavence, nebo kohokoliv koho budete chtít
7. Kulatá metamorfóza – neuvěřitelné převtělení Maxe a jeho asistentky v boxu
8. Levitace na svíčkách – iluze, při které nechá kouzelník levitovat asistentku v prostoru
9. Gilotina – mluvený program, při kterém je na vybraném divákovi předvedena funkčnost zmenšené verze známého popravčího stroje
10. Iluze na poptávku – vaše nápady na námět iluze, nebo nápady samotného iluzionisty na Váš tématický okruh

Společně se svou asistentkou Karolínou Humečkovou (finalistka České Miss 2015) připravuje každoročně spousty originálních a nezapomenutelných kouzel a iluzí, které ohromí každého, kdo bude mít možnost vkročit do magického světa. S pomocí moderních technologií, zvukových i světelných efektů jsou jeho čísla opravdovým zážitkem.
Pro Jakuba není vůbec žádný problém nechat zmizet auto či motorku, rozesmát desítky dětských obličejů či prezentovat nový produkt vaší firmy. Může zpestřit maturitní ples či vystoupit jako překvapení na svatbě.

Iluzionista a kouzelník Jakub Koutský nebo-li Max Magic je připraven nabídnout velké iluze, které předvádí i samotný David Copperfield – ovšem za nesrovnatelně nižší ceny, které Vás pobaví a určitě budete rádi vzpomínat na zážitky, které prožijete díky tomuto umělci.

Je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha, který je nejstarším klubem v České republice. Pravidelně se účastní kouzelnických soutěží včetně Mistrovství České republiky v moderní magii.

l l
Zeptejte se na svého umělce