Scroll Top
Petr Kubala moderátor komik stand up Ostrava 2023
Petr Kubala moderátor komik stand up Ostrava 2023

Petr Kubala

Petr Kubala je stand-up komik, herec a moderátor. Moderuje společenské, firemní i sportovní akce v Moravskoslezském kraji.

Nabídka

Nabídka pro pořadatele: 
1. Moderace společenských večerů
2. Moderace filmových premiér, křtů
3. Stand-up komik
4. Moderace event akcí
5. Moderace hudebních a sportovních akcí

Petr Kubala (1988)
Moderátor, improvizátor, bavič, stand-up komik a Ostravský patriot.
Improvizace a práce s divákem je součást každého moderování, a to ho na práci baví nejvíc.

V oblasti moderování působí na různých sportovních a kulturních akcích, což zahrnuje koncerty, festivaly, sportovní a taneční soutěže i plesy.
Má rád, když akce probíhají energicky, s humorem a nadhledem.

Kromě toho se věnuje improvizačnímu divadlu, kde ho baví reagovat na kolegy herce i diváky.
Zúčastnil se i projektu s názvem “Patrička-Nová krev,” který byl plný improvizace, skečů a nových výzev před televizní kamerou (TV Prima).

Jeho osobním projektem, který mu přináší velkou radost, je talkshow “Kafrárna,” která v Ostravě působí od roku 2014 a hostí známé osobnosti, jak v rámci Moravskoslezského kraje, tak celorepublikově. Kafrat přijeli tito hosté: Tereza Pergnerová, Josef Klíma, Maroš Kramár, Alexej Pyško, Petr Jablonský, Jakub Kroulík, Kaczi, Norbert Lichý, Štěpán Kozub, Albert Čuba a moho dalších.

Praxe:
2023 – výběr z akcí např. Fajn ples ve městech Fryčovice, Malenovice, Moderace besed – Knihcentrum Moderace besed – Knižní festival Ostrava a veletrh Dovolená Studentský ples Younie Ples Libušín a Maměnka Tornádo 2023 – Soutěž mažoretek Charitativní módní přehlídky Filmový ples Rockový ples Proseccofest Studentský Majáles 2023 Multižánrový festival ŽNĚ Vítkovická pouť Dancepoint – závěrečná taneční show Slavnostní otevření plazma centra Biolife v Karviné Slavnostní vyhlášení soutěže Obec roku – Hrádek Městské slavnosti – Malá Morava Bambifest, …

Petr Kubala spolupráce v těchto oblastech:

Moderátor
Plesy, festivaly, sportovní akce, taneční soutěže a městské slavnosti, to vše nejen v Ostravě, ale i po celém Moravskoslezském kraji.

Improvizátor
V rámci improvizačního souboru All Imp nabízíme představení na míru k oživení jakékoliv kulturní akce. Stálé působení máme v Ostravě už 10 let.
Nejpodivnější místo k hraní? – Určitě kostel s nutností velké cenzury. 

Bavič
Krátké skeče na oslavách, srandičky v kabaretu i stand up představení.

Herec
Lokální divadla i drobné epizodní role.

Talk show Kafrárna 
V klubech, kavárnách, divadlech, v rádiu i pod širým nebem. Vždy tři zajímaví hosté,  hudební vložka a pobavené publikum.

 

Hledáte vhodného moderátora pro Váš event? Ostrava, Olomouc, Zlín, Opava, Čeladná, celý Moravskoslezský kraj, …

Klíčová slova: moderátor Ostrava, stand-up, stand-up komik, komik Ostrava, Ostrava, moderátor, Petra Kubala, moderátor event, moderátor Opava, moderátor Kafrárna, …

Pište, volejte manažerku: Petra Nováková

ll
Zeptejte se na svého umělce