Miloš Čermák, Čermák a Staněk standup comedy
Stand Up - Staněk - Čermák

Stand Up Miloš Čermák a Luděk Staněk

Stand Up zábavný pořad oblíbené dvojice Staněk Čermák

Nabídka

Pro pořadatele:
1. Pořad: Žena mi slíbila černošku/ Rozzlobený bílý muž v Hornbachu
2. Stand Up s hostem

Žena mi slíbila černošku/ Rozzlobený bílý muž v Hornbachu je společné představení obou, ve kterém řeší všechno, od sexu z černoškami s vědomím manželky, přes otravné lidi na facebooku, ještě otravnější politiky. Dojde i na vysvětlení toho, proč je fajn štvát lidi nebo temné sexuální pozadí pohádky Tři oříšky pro Popelku. Protože se v představení ve skutečnosti nemluví o „štvaní lidí“ ale používá se jiné slovo, které začíná písmenem „s“ a vůbec to není jediné podobné slovo, které padne, je představení určeno dospělým. A i ty možná pohorší.

Miloš Čermák (1968) je novinář, autor asi dvaceti knih, naposled ze série povídek „z fleku“. Komikem se stal v rámci boje s krizí středního věku. Ta se původně projevila tím, že začal dělat smajlíky do textových zpráv. Bohužel se ukázalo, že to tím neskončí. Proto se začal věnovat tzv. standup comedy. Je to nedůstojné a ponižující (jak by řekla matka jeho kolegy Luďka Staňka), ale pořád je na tom lépe než muži, kteří si kupují sportovní auta nebo utíkají od rodin s mladými milenkami.

Luděk Staněk (věk narození neznámý) je novinář, moderátor a manažer. Už několik let uvádí, že je mu 39 let. V minulosti pracoval například v Reflexu nebo Hospodářských novinách. Vystupuje jako standup komik od listopadu 2014, ale popírá, že by s tím měla cokoli společného krize středního věku. Ta začíná přece mnohem později než v 39 letech. Den, kdy má vystoupení, začíná Luděk tím, že organizátorům a kolegům pošle SMS, že „tentokrát to nedám, jděte do háje“. Ty posílá celý den. Večer samozřejmě vystoupí a má úspěch.

 

l l
Zeptejte se na svého umělce