Scroll Top
Abba CZ

ABBA CZ

ABBA CZ český revival si zakládá na perfektním provedení hudby svých slavných vzorů a na dokonalém nastudování jednotlivých partů, zvuků a aranží.

Nabídka pro pořadatele:

1. KONCERTNÍ SHOW – koncertní show 2×45 min. s přestávkou. Ideální pro divadla.
2. BEST OF ABBA – 60 minut největších hitů slavné čtveřice.
3. PARTY SET – 90ti minutový profil skupiny ABBA, dramaturgicky sestavený vhodně pro širokou škálu akcí.

Devizou skupiny ABBA CZ – revival je především 100% živé hraní, bez jakýchkoliv podtáček či základů. To znamená, vše je zahráno v reálném čase, tak jak bylo zvykem u originální ABBY a CDčko, ani multitrack u nás nenajdete!

Předností tohoto revivalu je drive, tah a pohyb na pódiu.

Skupina Abba cz revival je založena na kvalitním pěveckém jádru a disponuje zpívající kapelou, složenou z profesionálních hudebníků. Dokonalá show je podtržena nejen originálními kostýmy, ale také tanečními choreografiemi, které zvyšují celkovou atraktivitu vystoupení.

V oboru revivalů patří k Evropské špičce.

Skupina ABBA patřila mezi nejúspěšnější hudební skupiny v historii a vyprodukovala řadu hitů, které se staly oblíbenými po celém světě.

Největší hity:
Dancing Queen, Mamma Mia, Fernando, Waterloo, Gimme! Gimme! Gimme! (A Man After Midnight), Super Trouper, Take a Chance on Me, …

Jejich hudba je stále populární a stále se objevuje v různých formách, jako například v muzikálech nebo v reklamách.

Máte zájem o vystoupení jednoho z nejlepších revivalů této populární skupiny? Jejich písně zaujmou všechny věkové kategorie a Vaše svatba, narozeniny, či večírek bude jedinečný.
Pro vystoupení po celé ČR pište, volejte: Petra Nováková

ll
Zeptejte se na svého umělce