Scroll Top
Jakub Koutský - kouzelník a klaun pro děti
Jakub Koutský - kouzelník a klaun pro děti

Jakub Koutský

Kouzelník pro děti s bohatými zkušenostmi, který je hostem prestižních akcí a vzhledem ke svému všestrannému repertoáru a příjemnému projevu, vyhledávaným zpestřením každého programu.

Nabídka

Nabídka pro pořadatele:
1. Dětská show pro děti – pořad, kde se střídá mluvené slovo s čarováním při dětských písničkách
2. Kouzelný „Kufr Fofrrr“ (program pro MŠ)
3. Jakubovo Kouzlování
4. Kouzlo Vánoc
5. Magická laboratoř
6. Balónková šou (doplňkový program, workshop)

ANIMAČNÍ POŘADY, délka cca. 120 minut
1. Kouzelný „Svět kouzel“
2. Čarodějnický rej
3. Halloweenská párty
4. Andělské čertoviny

Jakub Koutský (1993)

Je český profesionální kouzelník pro děti, ale také iluzionista, bavič a moderátor, který se o kouzlení začal zajímat již na základní škole.

První veřejné vystoupení měl dokonce ve svých 12 letech, kdy se představil dětem z MŠ na Proseku.
Poté již s partou kamarádů vystupoval pravidelně na nejrůznějších akcích rodinného typu nebo v mateřských školách s programem plným legrácek, skečů, kouzel nebo parodií reklam.

Později se jako samouk pustil do studia knih s kouzelnickou tématikou a svému koníčku se začal věnovat naplno. Následovaly nejrůznější kouzelnické akademie a soutěže, odkud si Jakub Koutský odnesl řadu ocenění.

Velkými zahraničními vzory, kteří ho jistě dosti ovlivnili byli např. David Copperfield, Hans Klok, Penn a Teller, Rick Thomas, Silly Billy anebo třeba Fantasio.

Samozřejmě i Jakub si na začátku prošel několika krizemi, kdy zvažoval, zda se tomuto svému koníčku věnovat profesionálně či nikoliv. Nakonec ale u kouzlení zůstal i díky skvělému týmu, který má kolem sebe.

V současné době působí na kouzelnické scéně více než 15 let, je členem Českého magického svazu a Magického klubu Praha.

Více informací k nabídce programů:
Zábavné kouzelnické show Jakuba Koutského jsou sestaveny za jediným účelem, a to pobavit diváky jakéhokoliv věku. Díky svému příjemnému projevu a všestrannému repertoáru je vyhledávaným umělcem jak pro představení v MŠ a ZŠ, tak pro prestižní galavečery, kulturní akce i firemní eventy.

Rozmanitá nabídka programů zahrnuje i představení pro nejrůznější Dětské dny, městské slavnosti, rodinné oslavy, svatby, ale i společenské a maturitní plesy.

Každoročně připravuje kouzelník Jakub Koutský i mnoho novinek (originální magické prvky apod.) tak, aby se mohl s kouzelnickým vystoupením vracet za stálými klienty. S maximálně profesionálním přístupem a osobitým stylem má za sebou stovky úspěšných vystoupení po celé České republice a na Slovensku.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=HO5vJACQnYk 

Sháníte – Kouzelník nebo klaun na oslavu? Včetně bohaté nabídky rekvizit a vlastního ozvučení? Praha, Ostrava, Brno, Pardubice, Kolín až po Karlovy Vary. Děti ho milují… a maminky také.

 

ll
Zeptejte se na svého umělce