Scroll Top
Jakub Kroulík - mentalista a hypnotizér
Jakub Kroulík - mentalista a hypnotizér

Jakub Kroulík

Mentalista a hypnotizér. Jakub Kroulík. Vystoupení se svým jedinečným programem na různých akcích, eventech, firemních večírcích, plesech a dalších. 

Nabídka

Nabídka pro pořadatele:
1. Divadla, kulturní domy, kina, knihovny – odborná interaktivní přednáška Hypnotizér
2. Firemní akce, večírky, plesy, Silvestry, výročí, korporátní akce – Program mentalista
3. Firemní akce, vánoční večírky, plesy, Silvestry, korporátní akce – Casino falešných hráčů
4. Skořápky
5. Školení firem

Mentalista, hypnotizér a kouzelník Mgr. Jakub Kroulík (1983)

Pochází ze Rtyně v Podkrkonoší.
Studoval České vysoké učení technické v Praze.
Roku 2020 promoval s vyznamenáním na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy, obor teologie, religionistika.

Vítěz kategorie manipulace na Mistrovství ČR v moderní magii.
Vítěz soutěže profesionálních kouzelníků v mikromagii “Fechtnerův memoriál”.

Je spoluautorem projektu Paranormální výzva Českého klubu skeptiků Sisyfos na němž spolu se spolkem Sisyfos od roku 2013 aktivně spolupracuje.

Člen rady Českého magického svazu.
Spoluorganizátor akce “Paranormální výzva CZ, SK”.
Dlouholetý člen Magické lóže M.S.P.

Od roku 2007 přednáší pro studenty, policii a bezpečnostní agentury na následující témata: Anatomie lži, Jak číst lidskou mysl, Techniky podvodných her, Příležitost dělá zloděje …

2018 – realizoval interaktivní přednášku ve velkém kinosále pražské Lucerny, přesně 90 let od obdobné přednášky Hanussena a demonstroval zde veřejnosti vybrané hypnotické fenomény, včetně ukázky zamilování se na povel.

Je milovníkem magického umění z viktoriánské éry a ze začátku dvacátého století.

Jakub Kroulík je rozvedený, bezdětný.

“Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný. Nejen, že ho většinou potkáte v elegantním stylovém obleku, ale především má velké osobní charisma a pronikavý pohled. Rodák ze Rtyně v Podkrkonoší začínal jako kouzelník, ale toužil po dráze hypnotizéra. Dětský sen se mu splnil a v současnosti se věnuje mentalismu a snaží se v projektu Paranormální výzva objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi.” Náchodský swing 2016.

„Dokáže před vámi vykouzlit slona, ohnout lžíci, vyčíst vaši minulost i budoucnost nebo s vámi hrát čtyři hodiny skořápky, aniž byste alespoň jednou vyhráli. Není v tom žádná finta. Ani podvod. Vše se odehrává jen ve vaší hlavě. Jakub Kroulík se vám do ní dokáže dostat.“ Xman.cz , iDnes 2016.

“Ovládne Vaši mysl lusknutím prstů a bez jakéhokoliv doteku hýbe vaším tělem. Možná se pokusíte bránit, ale nakonec stejně uděláte to, co chce on. Takovou moc nad vámi může mít mentalista. Člověk, který se díky svým trikům umí ostatním lidem dostat pod kůži.” Víkend.

V roce 2020 vydal u nakladatelství Autreo knihu HYPNOTIZÉR Hypnóza – její moc a síla, jejíž spoluautorkou je novinářka Marta Fenclová.

Kontakt/manažer Jakuba Kroulíka: Petra Nováková

ll
Zeptejte se na svého umělce