Jakub Kroulík - mentalista a hypnotizér
Jakub Kroulík - mentalista a hypnotizér

Jakub Kroulík

Mentalista a hypnotizér. Aktuální program pro dospělé: Odborná interaktivní přednáška Moc a síla hypnózy (součástí programu jsou také praktické ukázky sugesce a hypnózy)

Nabídka

1. Pro dospělé – odborná interaktivní přednáška Moc a síla hypnózy – https://hypnotizer.cz/kalendar/ 
2. Pro dospělé – Program mentalista
3. Pro dospělé – Casino falešných hráčů

Mentalista, hypnotizér a kouzelník Mgr. Jakub Kroulík.
„Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný. Nejen, že ho většinou potkáte v elegantním stylovém obleku, ale především má velké osobní charisma a pronikavý pohled. Rodák ze Rtyně v Podkrkonoší začínal jako kouzelník, ale toužil po dráze hypnotizéra. Dětský sen se mu splnil a v současnosti se věnuje mentalismu a snaží se v projektu Paranormální výzva objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi.“ Náchodský swing 2016.

„Dokáže před vámi vykouzlit slona, ohnout lžíci, vyčíst vaši minulost i budoucnost nebo s vámi hrát čtyři hodiny skořápky, aniž byste alespoň jednou vyhráli. Není v tom žádná finta. Ani podvod. Vše se odehrává jen ve vaší hlavě. Jakub Kroulík se vám do ní dokáže dostat.“ Xman.cz , iDnes 2016.

„Ovládne vaší mysl lusknutím prstů a bez jakéhokoliv doteku hýbe vaším tělem. Možná se pokusíte bránit, ale nakonec stejně uděláte to, co chce on. Takovou moc nad vámi může mít mentalista. Člověk, který se díky svým trikům umí ostatním lidem dostat pod kůži.“ Víkend.

Vystudoval Husitskou teologickou fakultu UK obor Religionistika. Předtím studoval ČVUT. Vítěz kategorie manipulace na Mistrovství ČR v moderní magii. Vítěz soutěže profesionálních kouzelníků v mikromagii „Fechtnerův memoriál“. Člen rady Českého magického svazu. Spoluorganizátor akce „Paranormální výzva CZ, SK“. Dlouholetý člen Magické lóže M.S.P.

Od roku 2007 přednáší pro studenty, policii a bezpečnostní agentury na následující témata: Anatomie lži, Jak číst lidskou mysl, Techniky podvodných her, Příležitost dělá zloděje …

V roce 2020 vydal u nakladatelství Autreo knihu HYPNOTIZÉR Hypnóza – její moc a síla, jejíž spoluautorkou je novinářka Marta Fenclová.

https://hypnotizer.cz/aktualne/

l l
Zeptejte se na svého umělce