Scroll Top
Jamie Marshall
Jamie Marshall

Jamie Marshall

Jamie Marshall – “Je to skvělý kytarista, bluesový zpěvák s ojedinělým hlasem, báječný muzikant” Věra Martinová – Novinky.cz

Nabídka

Nabídka pro pořadatele: 
1. Vystoupení sólo na soukromých či firemních akcích, délka: 60-90 minut
2. Vystoupení jako duo – s Radkem Hlávkou
3. Vystoupení se svou kapelou The Amplified Acoustic Band (zpěv a kytara, zpěv a kontrabas, akustická kytara a cajon a perkuse)
4. Dle požadavků klienta i v triu (kytara, baskytara a cajón/perkuse)

Než se Jamie Marshall před 6 lety přestěhoval do Prahy, byl více než dvacet let součástí londýnské hudební scény. Hrál v místech tak různých jako Královská slavnostní síň, klub Marquee, klub 12 Bar, ale například vystupoval také v Londýnském dopravním muzeu. Objevil se v celostátních britských rádiových stanicích (BBC Radio 1, Radio 2 a Radio 5) a také v televizi (BBC 1, BBC 2, Channel 4 a Sky TV). Na regionální úrovni hrál živě ve vysíláních na BBC GLR, BBC Three Counties Radio, BBC Radio Wales, BBC Radio Bristol a BBC Radio North East a na nezávislých stanicích Capital Radio a Jazz FM.

Živě hrál Jamie s takovými hvězdami, jako jsou Don McLean, The Blues Band, Paul Young and Los Pacaminos. Dále s frontmanem skupiny Squeeze Glennem Tilbrookem a britskou bluesovou legendou, jíž byl Long John Baldry.
Jeho celostátní turné s McLeanem završili Jamie a jeho kapela nahrávkou speciální verze hitu American Pie ve studiu EMI – Abbey Road Studios. Tuto nahrávku pak zahráli živě v televizi BBC v pořadu Nejlepších deset popových písní.

V České republice se pravidelně objevuje na mnoha festivalech, včetně festivalu v Telči, a spolupracuje s osobnostmi jako Vlasta Rédl, Slávek Janoušek a Věra Martinová.

Hrál také živě v České televizi, v TV Nova a na Country Radiu.
S Věrou Martinovou natočili album, pro které napsal polovinu písní a byl jeho koproducentem.

Jeho debutové album In Our Lifetime vzbudilo mnoho ohlasů a nadšených recenzí v médiích.
Jeho druhé album, HereAfter, bylo nedávno licencováno pro Českou republiku. Je namíchané a zdatně vytvořené legendárním producentem Johnem Woodem (proslulým prací se zpěváky a skladateli Nickem Drakem, Johnem Martynem a Marcusem Boo Hewerdinem).
Obsahuje 11 skladeb, které Jamie napsal a nahrál se svou kapelou a hosty. Na dobro a bluesovou kytaru Mickym Moodym a také s bývalým členem kapely a hráčem na bicí Carlosem Edwardsem (hraje s Robertem Palmerem, Danny Wilsonem a skupinou Prefab Sprout).

CD:
In Our Lifetime, HereAfter

ll
Zeptejte se na svého umělce

    Leave a comment