Scroll Top

Jiří Korn a Taťána Kuchařová – Ambasadoři hodinek Perrelet – SOHO, Praha

ll

Popis akce

Moderátorka Petra Zajíčková provázela slavnostním večerem u příležitosti uvedení exkluzivní švýcarské značky náramkových hodinek Perrelet na český a slovenský trh.

Společnost Perrelet, jakožto vynálezce samo natahovacích hodinek, před téměř 250 lety, věrně pěstoval svého průkopnického avantgardního ducha. Klíčové hodnoty, jako jsou přísné technické standardy a extrémní přesnost, jsou umístěny ve službách vize: vize zachování hodinářského dědictví legendárního zakladatele značky Abrahama-Louise Perreleta i jeho nástupců, jako je Louis Frédéric Perrelet. Hodinky Perrelet jsou výjimečné. Používají unikátní technická řešení, mají jedinečný design a exkluzivní vzhled.

Ambasadory značky se stali zpěvák a performer Jiří Korn a Miss World 2006 Taťána Kuchařová.

V průběhu večera vystoupilo Alice Bauer trio, houslistky Famme2Fatale a taneční skupina IF v čele s choreografkou Qašou. Na akci vystoupil také právě 4TET v čele s Jiřím Kornem (David Uličník, Dušan Kollár a Jiří Škorpík) nebo třeba kouzelník Pavel Dolejška, který nechal hodinky zmizet a poté je opět objevil na zcela novém místě.

Ze známých tváří se slavnostního večera Perrelet zúčastnili například herec Jaromír Hanzlík, zpěvák Zbyněk Drda, komik Miloš Knor, modelky Jana Doleželová a Daniela Frantzová, fotbalista Radek Bejbl, automobilový závodník Josef Král, mistr etikety Ladislav Špaček a další.

Foto: Hermína press

Jiří Korn a Taťána Kuchařová

Akce v médiích:
https://www.youtube.com/watch?v=ZeZySLOAFjc

Super.cz
Blesk.cz
Tyden.cz
Super.cz (2)

Related Posts

Leave a comment