Scroll Top

Festina – Lotus – Firemní akce pro klienty Festiny – La Fabrique, Praha

ll

Popis akce

Event na klíč pro klienta – Janeba Time – nazvaný “Konec světa – Užij si poslední chvíle života!” – k oslovení stávající klienty, odběratele hodinek značky Festina.

Součástí akce bylo představení nového produktu v ČR – série hodinek značky LOTUS.
Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus je známý především designem svých výrobků, orientovaných na moderního kosmopolitního člověka se zájmem o módu, adrenalin a vše nové.

Pro klienty jsme připravili zábavný večer.
Kromě prohlídky výstavy hodinek LOTUS v expozičním sále, měli návštěvníci během večera možnost využít tzv. zábavné koutky – Video koutek, “postel” a “zpovědnice”
Ve video koutku – si návštěvníci mohli zkusit natočit video přes tzv. video-trik kout. V tomto videu se mohli návštěvníci svěřit, vyzpovídat nebo jen poslat vzkaz novým civilizacím z posledních chvil svého života.
Postel měla znázorňovat poslední radosti života a ve zpovědnici se pak mohli před knězem vyzpovídat. A kdo se nechtěl vyzpovídat, mohl si připít.

Moderace se ujal skvělý Miloš Knor.

A program doplnila svým vystoupením i skvělá Alice Bauer + pianista, kdy v sentimentálním duchu ukončila večer.

Akce v médiích:
https://www.youtube.com/watch?v=SrqUBCls_aE

Related Posts

Leave a comment