Jakub Kroulík, David Bosh, Vláďa Babka a Petr Theimer – Firemní akce – Občanská plovárna, Praha

l l

Popis akce

Dne 10. června 2022 jsme se spolupodíleli na zajímavém programu na jedné firemní akci pro „zubaře“, která se konala na Občanské plovárně.

Animátor, tanečník, herec a chůdař David Bosh a animátor a chůdař Petr Theimer vítali hosty přicházející na party v kostýmech námořníků a na vysokých chůdách. Téměř všichni se chtěli alespoň s jedním chůdařem vyfotit.

Mentalista a hypnotizér Jakub Kroulík nechal nahlédnout do svého umění a hostům předvedl několik ukázek. Ti se vyptávali a obdivovali umění čtení mysli, anatomie lží, nebo třeba jasnovideckou techniku.

Návštěvníci si, kromě jiného, mohli také zkusit zahrát a vyhrát ve skořápkách a karetních hrách nad našim zkušeným falešným Casino hráčem Vláďou Babkou.

Po celý večer hrála příjemná hudba k poslechu, návštěvníci měli také možnost svézt se lodičkou po Vltavě a nebo se nechat vyfotografovat v oblíbeném fotonautu.
Samozřejmostí bylo skvělé jídlo a pití na bohatém rautu.

A třešničkou na dortu bylo akrobatické umění Flyboarding – létání nad vodou, tady přímo nad Vltavou, u které se Občanská plovárna nachází.

Zhruba 300 návštěvníků se po celý večer skvěle bavila a celá firemní akce byla zakončená ohňostrojem.

Foto: Yellow Pro

Občanská plovárna - firemní akce - chůdaři David Bosh a Petr Theimer

Akce: Firemní akce
Kdy: 10. 6. 2022, 19.00–24.00 hodin
Kde: Občanská plovárna, Praha
Video z akce: https://www.youtube.com/watch?v=zxMTsttrs2c 

Související příspěvky

Vložit komentář