David Uličník, Jan Smetana, Jakub Koutský, Petr Martinák, Petra Černocká – 100 let Sokola a 90 let fotbalu – Fotbalové hřiště, Dřínov

l l

Popis akce

16. červenec 2022 byl báječný den plný skvělé nálady, dobrého jídla, a zábavy.
Dřínov u Kroměříže slavil a ta oslava byla veliká – 100 let Sokola a 90 let fotbalu.
Mraky se na obloze sice dost honily, ale nakonec nás počasí nezklamalo a celé odpoledne bylo krásně slunečno. Ideální den na setkání většiny občanů této obce, aby si společně popovídali, něco málo pojedli a popili a hlavně a to především, dobře se bavili.

Slavnostním odpolednem provedl moderátor, kterého mnozí znali z České Televize, stále usměvavý a velký profesionál Jan Smetana

Na jevišti se během akce vystřídalo mnoho umělců.
Těžkou roli, uvézt hned všechny do varu, měl jako první vystupující kouzelník a animátor Jakub Koutský. Vše ale s grácií zvládl a během odpoledne se několikrát se svým vystoupením na jeviště vrátil.

Hned po něm se na podiu objevila zpěvačka a herečka Petra Černocká, která vystoupila společně se svým manželem Jirkou Pracným.
Dále mohli návštěvníci akce zažít hlasovou show imitátora Petra Martináka a jako finále si užili koncert místního rodáka, člena 4TETu Davida Uličníka, který vystoupil společně s muzikantem a aranžérem Martinem Blažkem.

Foto: Yellow Pro

Dřínov - Petra Černocká, Jan Smetana, Jakub Koutský, David Uličník, Petr Martinák

Akce: 100 let Sokola a 90 let fotbalu
Kdy: 16. 7. 2022, 14.00–22.00 hodin
Kde: Fotbalové hřiště, Dřínov (u Kroměříže)
Video: https://www.youtube.com/watch?v=3217Y8Y1p1o

Související příspěvky

Vložit komentář