Scroll Top

Jakub Kroulík – Firemní akce – Hotel Clarion, Ostrava

ll

Popis akce

Dne 9. září 2022 jsme se zúčastnili další firemní akce, která se pro tentokrát konala v ostravském hotelu Clarion.
Přes den konference a večer zábava pro zaměstnance jedné zdravotní pojišťovny.
Kromě dalších vystupujících, jako například Richard Krajčo, akrobatka z La Putyky, pěveckého vystoupení Vládi Hrona, který celý večer zároveň i moderoval, vystoupil i náš mentalista a hypnotizér Jakub Kroulík.

Nejprve proběhla krátká ukázka na hlavním podiu s pomocí náhodně vybraným 4 lidí z hostů akce. Byl to trochu oříšek, protože diváci seděli docela daleko od podia, ale Jakub je za léta zvyklý, že všechno není ideální a i s tímto hendikepem si hladce poradil. Svůj krátký pódiový vstup jednoduše přizpůsobil dané situaci.

Po tomto vstupu, již mentalista Jakub Kroulík nechal nahlédnout do svého umění hodně zblízka, jak se říká dokonce tváří v tvář. Přesunul se do předsálí, kde hosté postávali u bistro stolečků a nevtíravým způsobem se vmísil mezi ně.
Návštěvníci chvíli nevěděli, co mohou od hypnotizéra očekávat a tak někteří jen zpovzdálí nenápadně pozorovali, co se to děje.
Ale během krátké chvíle už na něj dokonce mávali, aby dorazil právě k jejich stolečku, a mohli si třeba také zkusit zahrát velice oblíbenou rychlou hru skořápky.

Foto: Yellow Pro

Mentalista a hypnotizér Jakub Kroulík - firemní večírek, Ostrava

Akce: Firemní akce
Kdy: 9. 9. 2022, 20.00–23.00 hodin
Kde: Hotel Clarion, Ostrava

Jakub Kroulík:
https://www.youtube.com/watch?v=5oF5v9bSUL4&t=6s

Manažerka Jakuba Kroulíka: Petra Nováková

Related Posts

Leave a comment