Scroll Top

Hypnóza a hypnotizér Jakub Kroulík – Moc a síla hypnózy – Přednáška – Kino Lucerna, Praha

ll

Popis akce

Hypnóza v Praze!
Moderní hypnotizér ve viktoriánském obleku džentlmena Jakub Kroulík tentokrát zavítal do Prahy a rovnou do Lucerny!

Ve středu 31. 10. 2018 od 18.30 se v kinosále Lucerny uskutečnila veřejná přednáška, která se nesla v duchu tajemna, s ukázkami moci hypnózy a sugesce.

Po mnoha vyprodaných interaktivních přednáškách po celé České republice si Jakubovu besedu vyžádala i Praha.
Návštěvníci přednášky, kteří usedli na svá křesla v sále Lucerny, zažili ojedinělý večer a někteří náhodně vybraní i dobrovolně vstoupili na jevišti do hypnózy a prožili tak příjemný nevšední zážitek.

Po skončení vyprodané přednášky se ještě dlouho o hypnóze povídalo, fotilo, odpovídalo na mnoho a mnoho dotazů a také jsme zvládli udělat několik rozhovorů a natočit reportáž pro TV Prima.

Co znamená to zvláštní slovo hypnóza?
Hypnóza je změněný stav lidského vědomí, který umožňuje naší nevědomé mysli přijímat sugesce a reagovat na ně odpovídajícím způsobem. Tento fenomén je možné pozitivně využít i pro změny v našem životě, jako třeba pro práci se sebevědomím, závislostmi, strachem, úzkostí, poruchami spánku, při nadměrném stresu, nebo pomáhá řešit problémy s hubnutím.

Proč právě Lucerna?
Je to náhoda, nebo osud? Přesně před 90 lety vystoupil v Lucerně legendární jasnovidec a Jakubův vzor Eric Jan Hanussen.

Kino Lucerna – z historie
Bylo slavnostně otevřeno 3. 12. 1909, v letošním roce tedy oslaví neuvěřitelných 112 let své existence, čímž se stane jedním z nejstarších dosud funkčních kinosálů napříč Evropou a světem.

Jakub Kroulík
Nejznámější mentalista a hypnotizér v České republice.

Hypnotizér a mentalista Jakub Kroulík může dorazit i k Vám, aby o tomto tajemném fenoménu přednášel a své umění exkluzivně prakticky prezentoval.

Video z přednášky z Lucerny: https://www.youtube.com/watch?v=5oF5v9bSUL4

Kontakt na / manažer Jakuba Kroulíka: Petra Nováková

Foto: Antonín Lavrenčík a Yellow Pro

Jakub Kroulík Moc a síla hypnózy - Kino Lucerna

Related Posts

Leave a comment