Scroll Top

Jiří Štědroň – Beseda ke knize – Městská knihovna, Chodov

ll

Popis akce

Herec, zpěvák a spisovatel Jiří Štědroň, který v těchto dnech slaví neuvěřitelných 80 let, přijel představit a povyprávět o svých knihách do Městské knihovny v Chodově u Karlových Varů.

Hojně navštívená knihovna, která se nachází v krásných prostorách v podkroví domu zažila nezapomenutelné skoro 2 hodiny. Návštěvníci a především návštěvnice, které se přišly podívat na “svého prince z mládí” (pozn. černo-bílá pohádka Popelka) se dozvěděly mnoho zajímavostí. Jiří Štědroň vyprávěl o životě pracovním i soukromém, o tom, co celá léta dělal a dělá stále.
Ale také o divadle Semafor, kde je již mnoho let v angažmá a samozřejmě také o své literární kariéře. Mnozí se divili, jak moc literárně tvůrčí Jirka je.
Na konci besedy, která se skutečně nesla v pohodovém a milém duchu, se Jiří Štědroň ještě dlouho podepisoval do knih, které si na místě mohli lidé zakoupil a nechybělo ani oblíbené fotografování.

Knihy: „Snad jsem zas tolik neřekl“(2009), „Jak se dělá hvězda – Pozoruhodná próza Jiřího Štědroně“(2012), „3x Jiří Štědroň“(2015), „Vítězná sestava“(2017), „Každej šéf je vůl“(2017), „Nikam se necpi!“(2018), „Gigolo“(2018), „Místo ale říkej a!“(2019), Když zpívat, tak vesele! (2021)

Máte zájem o besedu Jiřího Štědroně u Vás? Pište, volejte manažerku: Petra Nováková

FOTO: Yellow Pro

Jiří Štědroň - beseda ke knize

Related Posts

Leave a comment