Scroll Top

Otevření hodinářství Koscom – Společenská akce – Pasáž Florentinum, Praha 1

ll

Popis akce

Nezapomenutelný večer plný vzácných hostů, dobrého jídla a pití a bohatého programu, zažil každý, kdo nechyběl u slavnostního otevření největšího hodinářství ve střední Evropě KOSCOM v pražské pasáži Florentinum.

Přestože se akce s názvem „Večer v časoprostoru…“ točila kolem hodinek, kterých je tu na ploše 550 metrů čtverečních 9000 /více než třiceti světových značek/, čas nikdo sledovat nemusel.

Na číselníky náramkových hodinek se každý díval spíš ze zájmu a zvědavosti, než proto, aby zjistil, kolik je hodin. Obdiv si zasloužily i hodinky s vodotryskem od slovenského výtvarníka Ašota Haase, které mají své místo před vchodem do prodejny a lákají k její návštěvě.

Večer moderoval svým osobitým způsobem Miloš Knor, který hned na začátek pozval na improvizované pódium majitele KOSCOMU Jana Hlaváčka a Karla Janebu. Ti pomyslně přestřihli pásku na znamení oficiálního otevření své prodejny hodinek.

Zakrojit do dortu a popřát prodejně všechno nejlepší pak byla úloha manželského hereckého páru Zlaty Adamovské a Petra Štěpánka.

V nabitém programu se střídala skupina MAYA se zpěvačkou Norou Grundovou a hráčem na klávesové nástroje Darkem Králem. Taneční skupina IF v čele s choreografkou Qašou.

Módní přehlídka hodinek, které předvedly vítězky soutěže krásy Česká Miss 2013 a 2014 oblečené do modelů módní návrhářky Tatiany Kovaříkové, nebo jazzman Jan Smigmator.

Mezi dalšími známými tvářemi bylo možné zahlédnout moderátorské duo zpravodajství televize Prima Kláru Doležalovou a Karla Voříška, který si mimochodem na hodinky velmi potrpí.

Jaromír Hanzlík, který má hodinky rád a jeho partnerka, která ho na akci doprovázela, tedy má ohledně dárku pro něj k různým příležitostem jasno, Jaromír má podle jejích slov z hodinek vždycky radost.

Josef Zíma, Lucie Hadašová a Jaroslav Bednář, Petra Černocká, Sandra Parmová s partnerem Michalem Janotkou, Simona Křováková s kamarádem hercem Alešem Kubátem známým ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, který vyhrál v tombole hodinky za téměř třicet tisíc korun a měl z nich neskutečnou radost.

Dále se slavnostního otevření zúčastnili například Terezie Kašparovská, Jan Čenský, Peter Nagy, Věra Martinová, fotbalová legenda Vladimír Hruška, Jitka Ježková, Míša Maurerová, Pavel Kožíšek se synem, Pavel Nečas, automobilový závodník Josef Král, …
O skvělý raut se se svým týmem z restaurace Café Imperial postaral Zdeněk Pohlreich.

Koscom - Karel Voříšek, Michal Janotka, Sandra Parmová, Terezie Kašparovská

Akce: Slavnostní otevření největší prodejny hodinek ve střední Evropě
Kdy: 22. 5. 2014 od 19.00 hodin
Kde: Koscom, pasáž Florentinum, Na Poříčí 30, Praha 1
Akce v médiích:
https://www.youtube.com/watch?v=yVzoCPosKc8

Revue iDnes
blesk.cz (3)
Super.cz
BLESK
iSport.cz
Super.cz (2)
blesk.cz (2)
tyden.cz  (2)
blesk.cz (4)
iLuxus
Sedmicka
blesk.cz (5)
tyden.cz
topvip.cz

Related Posts

Leave a comment