Scroll Top

Program na Silvestrovský večer – Silvestr – Praha

ll

Popis akce

Silvestrovský večírek s programem. Na Silvestrovskou noc 31. prosince 2022 jsme pro pražský hotel Don Giovanni připravili bohatý zábavný kulturní program.
Po celý večer zajišťovala skvělý hudební program kapela The Barbers Band v čele s Lukášem Čuntou (člen hudební skupiny Čechomor).
Před půlnoci kapelu vystřídal DJ Martin Hovorka, mimo jiné moderátor Kiss rádia, který rozjel parádní diskotéku až do tří do rána.

O skvělou taneční zábavu se postaral tanečník a herec David Bosh. Spolu s tanečnicí Viki, to na parketu pěkně rozjeli, a nejednoho návštěvníka Silvestrovského večeru přivedli do varu.
A jako překvapení si pro hosty připravili taneční workshop na aktuálně oblíbenou píseň spojenou se seriálem Wednesday. Tančili všichni a bylo pěkně veselo.

Pak už nastala půlnoc, kterou slavnostně ohlásil DJ a jako půlnoční překvapení bouchnul šampaňské, nad pyramidou ze skleniček, náš chůdař Petr.
Konfety, hudba, tanec, zábava, smích, šampaňské a samozřejmě ohňostroj, který hoteloví hosté mohli sledovat ze střechy hotelu, kde je výhled na celou Prahu. To vše a ještě více bylo možné zažít během našich Silvestrovských oslav.

Hledáte program na míru, včetně technického zajištění na Silvestrovskou oslavu? Pište, volejte: Petra Nováková

Foto: Yellow Pro

Silvestr - Yellowpro tým - program 2022

Akce: Silvestr – kompletní program
Kdy: 31. 12. 2022, 19.00–03.00 hodin
Kde: Hotel Don Giovanni, Praha
Video: https://youtube.com/shorts/4jdBHsYZpR0  

Related Posts

Leave a comment