Scroll Top

Zpěváci Patrola Šlapeto – Hudební vystoupení – Poděbrady

ll

Popis akce

Zpěváci ze skupiny Patrola Šlapeto zahráli v Domově pro seniory v Poděbradech pro jeho obyvatele.
Už dopoledne se všichni společně sešli ve zdejším sále, aby si poslechli písničky, které milují již od svého mládí.
Kapelu posluchači velmi vřele přivítali, a jejich potlesk od začátku vytvářel krásnou atmosféru mezi interprety a jejich fanoušky.
Všichni si společně zazpívali a sálem tak zněla „Ta naše písnička česká“ ve všech významech toho názvu.
Od začátku se hrály všechny oblíbené hity, které nenechají v klidu žádného milovníka těch nostalgických melodií. A tak se stalo, že si s kapelou zatančila i paní Daniela Čejková, která se v Domově stará o své svěřence, a kterou do kola vzal Tomáš Jelínek, zpěvák Patroly Šlapeto.
Koncert si přišla užít i paní Lejnarová, která v letošním dubnu oslaví úctyhodné 101. narozeniny, a které tímto ještě jednou takhle na dálku gratulujeme a přejeme jí hodně zdraví, a aby ji těšilo být s oblíbenou muzikou ještě dlouho na světě.

Všichni posluchači byli z vystoupení kapely Patroly Šlapeto nadšeni a odměňovali ji ovacemi a dlouhými potlesky. I pro kapelu to bylo velmi emocionální dopoledne, příjemné bylo závěrem slyšet milá slova pana ředitele Jaromíra Nováka a Patrola Šlapeto se ráda při další podobné příležitosti setká s tak skvělým publikem, jaké ji očekávalo právě v Poděbradech.

Máte zájem o vystoupení Patroly Šlapeto u Vás v Domově pro seniory? Zpěváci rádi dorazí i k Vám. Pište, volejte: Petra Nováková

Foto: Patrola Šlapeto

Legendární zpěvák Josef Zíma v Ostravě 2022
Akce: Hudební vystoupení
Kdy: 20. 4. 2023, od 10.00 hodin
Kde: Domov pro seniory, Poděbrady

Related Posts

Leave a comment