Scroll Top

Zpěvák Josef Zíma – Senior festival – Chrast u Chrudimi

ll

Popis akce

Zpěvák, herec a hudební legenda Josef Zíma (89) přijal pozvání a vystoupil na Senior festivalu pořádaném Spolkem Hurá na Výlet! a městem Chrast.
Festival proběhl v Zámeckém areálu v Chrasti a potěšil bez mála patnáct set návštěvníků.
Počasí přálo a tak si návštěvníci mohli společně s Pepíčkem Zímou zazpívat hity, jako například Hříšní lidé, Dívka v modrém, Cikánka, Zbraslavská, nebo legendární píseň Prstýnek z oblíbené pohádky Princezna se zlatou hvězdou.
Společnost a dočasného “šoféra” dělal Pepíčkovi zpěvák David Uličník.

Senior festival v Chrasti
– je akce určená pro seniory a jejich rodiny, která se koná v Chrasti, městě v České republice. Tento festival se koná každý rok a poskytuje seniorům zajímavý program plný zábavy, kulturních a společenských akcí. Účastníci mohou navštívit různé přednášky, workshopy a koncerty, a také si vyzkoušet různé aktivity, jako je například taneční lekce nebo malování na textil. Festival je také skvělou příležitostí pro seniory k setkání se svými přáteli a rodinou a k vychutnání si společného dne plného zábavy.

Foto: Spolek Hurá na Výlet!

Josef Zíma, senior festival
Akce: Senior festival
Kdy: 26. 06. 2021, od 11.00 hodin
Kde: Zámecký areál v Chrasti u Chrudimi
Z médií: https://pardubicky.denik.cz/ctenar-reporter/foto-na-senior-festivalu-bylo-veselo-lidi-bavil-josef-zima-i-martin-dejdar-20210.html

Pro vystoupení Josefa Zímy na Vaši akci pište, volejte manažerku: Petra Nováková

Related Posts

Leave a comment